→  להרשמה לניוזלטר
   
face
Niner Bikes

ברוכים הבאים לאתר הבית של ניינר ישראל


ניינר ישראל נוסדה בשנת 2007 לאחר שנחשפנו לחברת האופניים הצעירה, החדשנית והתוססת - NINER BIKES.

 

בתקופה זו אופני ה29" היו בתחילת הדרך ורבים האמינו שהקונספט לא יתפוס.

 

לאחר שקיבלנו מספר אופני הדגמה וניסינו אותם הבנו מיד שמדובר במשהו אחר וחדש בתחום האופניים, המהירות, השליטה וחווית הרכיבה השתנו בין רגע, והכי חשוב - החיוך הדבילי המרוח על הפנים בסיום כל רכיבה.

 

בשנים הראשונות הובלנו את מהפכת ה29" תוך אמונה כי מדובר בחווית רכיבה אחרת שאותה רצינו להעביר לרוכבים, פעלנו "מלמטה" - מהשטח וערכנו אירועי הדגמה רבים, רכיבות עם לקוחות וימי הדרכה, כל שלדה או אופניים נמכרו ללא חנות ובשיטת שיווק ישירה וכנה ללקוחות שחיפשו משהו חדש ומרגש.

 

כיום לאחר שהמהפכה ברורה לכל וכמעט כל יצרניות האופניים משווקות אופני 29 אנו יכולים לומר בגאווה שצדקנו.

 

גם היום לאחר שהגלגלים הגדולים נפוצים בכל דגמי האופניים נותרה ניינר החברה היחידה הדוחפת, מפתחת ומתמקדת בדבר אחד: אופני 29 שיתאימו ככפפה ליד לכל רוכב ולכל סוג רכיבה.

 

כיום ניתן להשיג את שלדות ואופני ניינר במגוון חנויות RECYCLES הפרושות ברחבי הארץ וכן באתר המכירה המקוון והחדשני  של הרשת -  www.recycles.co.il במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים .

 

תהליך הרכישה אצלנו הוא ייחודי ונותן ללקוח את חווית האופניים במלואה: החל מקשר אישי, רכיבות התנסות בדגמים השונים והמשך במתן שירות אישי,מהיר, יעיל וללא פשרות גם לאחר הרכישה.

כל לקוח שלנו מצטרף למשפחת "המהפכה הגדולה" וחש חלק מחבורת רוכבים ייחודית הרוכבת על אופניים ייחודיים ומקבלת שירות ויחס ברמה שאינה מוכרת בארץ.

 

רוצה להיות חלק מהמהפכה הגדולה באופני ההרים? הצטרף אלינו.
 

NinerMoab2011_2528

 


 

 


 

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים - אפסייט